Dnes je středa 18.9.2019, svátek má Kryštof

Dny Slavkova a Doba kamenná

Foto autorÚspěšné představení Pavla Němce „Doba kamenná“, které má ve svém repertoáru Divadelní spolek Slavkov u Brna, dospělo k derniéře. Lepší ukončení této komedie jsme si nemohli přát. Nejen, že jsme vystupovali v rámci Dnů Slavkova ve venkovním prostředí Panského domu, ale navíc mělo představení charitativní záměr.

Výtěžek hry byl určen rodičům Lukáška Pospíšila na jeho další léčbu. Počasí uplynulých květnových dnů mělo spíše březnový ráz a venkovní představení bylo ohroženo. Nakonec se však umoudřilo a  věnovalo nám  svoji příznivější tvář. Ve čtvrtek 30. května 2019 na večerní představení dorazilo  asi 70 diváků a výtěžkem z dobrovolného vstupného byla částka 6 600 Kč. Přejeme Lukáškovi brzké zlepšení jeho zdravotního stavu a děkujeme všem přítomným divákům za jejich přízeň. Na ně i ostatní příznivce slavkovského divadla se opět budeme těšit na podzim při premiéře pohádky Jana Drdy „Hrátky s čertem“.

Přejeme všem krásné, slunečné prázdniny a dovolenou.

Za divadelní spolek  Elena Knotková
Foto autor

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

  • Klub seniorů
    Prázdniny jsou téměř za námi. Věříme, že jste si užívali teplých dnů v kruhu svých přátel. Pro náš klub byly prázdniny ze začátku pracovní a postupně odpočinkové. Nebojte zase tak odpočinkové nebyly, protože potřebujeme pro Vás naše členy vymýšlet program na další měsíce.

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

  • Pelmel nejen o přírodě Slavkova
    Od jara až do pozdního léta se toho ve zbytcích naší přírody hodně událo. Prakticky všechno důležité. Hnízdění, vyvádění mláďat, a teď již u některých i odlet do teplých krajů. Tak například rorýsi jsou už začátku srpna na cestě do jižní Afriky. Chybí nám jejich akrobatické lety a typické... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.