Dnes je sobota 25.5.2019, svátek má Viola

Nížkovice a Doba kamenná

Doba kamennáV sobotu 9. března 2019 se občanům Nížkovic, kteří navštívili sál místní sokolovny podařilo nahlédnout za oponu času. Alespoň na jednu hodinu se přesunuli do doby kamenné.

Divadelní spolek Slavkov u Brna na jevišti předvedl svou úspěšnou inscenaci hry Pavla Němce Doba kamenná. A musím říci, že i díky vstřícnému publiku, to bylo nahlédnutí velmi příjemné. Představení slavkovských ochotníků vneslo do řad místních diváků dobrou náladu už od začátku. Bylo povzbuzující sledovat rozdováděné herečky a herce povzbuzené atmosférou v sále. Mohu říci, že toto provedení bylo jedno z nejlepších, které jsme zatím odehráli.

V tomto týdnu nás ještě čeká vystoupení na krajské postupové přehlídce v Křenovicích u Kojetína se hrou Tango demente. Se stejnou inscenací se předvedeme v sobotu 16. března 2019 v sále v Žarošicích. A do třetice se tato hra objeví 23. března 2019 na jevišti Společenského centra Bonaparte ve Slavkově.

Závěr měsíce března je určen pro dětské herce našeho souboru. V neděli 31. března 2019 uvedeme v prostorách restaurace Bonaparte pásmo pohádek a písniček Zdeňka Svěráka podle knihy Jaké je to v čudu. Představení začíná v 16 hodin.

S.O.

Doba kamenná195http://wwe.veslavkove.cz/
Doba kamenná
Doba kamenná195http://wwe.veslavkove.cz/
Doba kamenná
Doba kamenná195http://wwe.veslavkove.cz/
Doba kamenná

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

  • Do papouščí zoo nejen za papoušky
    Májové dny neskončily. V těchto dnech ožila naše naučná ornitologická stezka. Ve vystavených ukázkových budkách vedle dětského koutku můžete právě pozorovat hnízdění sýkory koňadry (Parus major), vrabce domácího (Passer domesticus) a krmení jejich mláďat.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.