Dnes je sobota 18.1.2020, svátek má Vladislav

Osada zabodovala

V sobotu 28. února se v restauraci Gól na Zlaté Hoře konala taneční zábava ve stylu country s kapelou Osada. Návštěvníci všech věkových kategorií zcela zaplnili sál, za což muzikanti tímto srdečně děkují. Jsme si vědomi toho, že mít při produkci „plný dům“ je v současnosti spíše výjimkou.

K příjemnému průběhu večera určitě přispěli i hudební hosté Osady. Prvním byl Broněk Černý ze spřátelené uherskohradišťské kapely Amalgam a druhým novopečená Slavkovačka Jana Opavová, která se s manželem Martinem před několika dny přistěhovala ze západních Čech. Oba nejspíše v připravovaných programech Osady opět uslyšíte.

I na letošní sezonu připravujeme pro své příznivce ve Slavkově a blízkém okolí několik akcí, o jejichž termínech budeme včas předem informovat. Vrcholem sezony by pak měl být podzimní koncert k 10. výročí kapely.

Karel Fikar

Komentářů (2)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • ti co se vždy zůřastní  - OSADA

  Bylo to fajn.

 • BC  - Dík!

  Díky za vytvoření hezké atmosféry všem příznivcům v sále a kapele za pozvání...
  Broňa

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější kultura

Společnost

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.