Dnes je sobota 18.1.2020, svátek má Vladislav

Vánoce na zámku se slavkovskými školami

S mimořádným příznivým ohlasem mezi veřejností se znovu setkala akce, na jejímž uspořádání se i letos spolupodílely obě slavkovské Základní školy, Mateřská škola Zvídálek, Dům dětí a mládeže, Integrovaná střední škola, zejména však Základní umělecká škola Františka France. Skvěle komponovaný program se setkal s velmi příznivou odezvou bezmála 700 návštěvníků zámku, kteří postupně obdivovali nejen hudební, pěvecké, taneční i recitační výkony dětí, ale také jejich zručnost a jimi připravenou vánoční výzdobu.

Na vystoupeních se postupně vystřídalo bezmála 150 dětí, z nichž většina měla možnost poprvé ukázat své umění a dovednosti v nádherných reprezentativních prostorách zámku a přispěly tak ke skvělé a stylové prezentaci svých škol na veřejnosti. Za přípravu akce pak patří dík nejen všem účinkujícím dětem, ale také pedagogickým pracovníkům a dalším, kteří se na tom spolupodíleli.

Vánoce na zámku se slavkovskými školami překonaly svou návštěvností loňskou premiéru a opět se zařadily na čelní místo mezi nejúspěšnější akce, které se na zámku v tomto roce uskutečnily. Jsem přesvědčen, že tímto počinem již pokračuje nová tradice na slavkovském zámku, která stylově přispívá ke sváteční předvánoční atmosféře.

Ing. Aleš Šilhánek, ředitel ZS-A

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější kultura

Společnost

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

  • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
    Slavkov
    Slavkov
    Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.