Dnes je pondělí 18.11.2019, svátek má Romana

Dětský karneval se vydařil

V neděli 14. března směřovaly davy rodičů s dětmi na maškarní ples, který každoročně pořádá Dům dětí a mládeže ve Slavkově u Brna. Letošní účast byla opět vysoká (162 dětí v maskách a 184 dospělých) a návštěvníci z pohádkového světa zaplnili všechny prostory velkého i malého sálu Sportovního centra Bonaparte. Radost z pohybu je dětem vlastní, a tak všechny princezny, víly, čarodějnice, hastrmani, ale i udatní kovbojové a indiáni měli možnost se pořádně vydovádět v rytmu disko hudby D.J. Hofírka.

A pokud se zrovna netancovalo, vydávalo se 155 cen v malé obálkové tombole a losovala se velká tombola, ve které bylo 30 hodnotných cen. Kdo měl štěstí, vyhrál např. skákací trampolínu, kolečkové brusle s helmou a chrániči, spací pytel, velkou stolní hru hokej, tančící koberec nebo sladký dort. Dále se soutěžilo ve skákání na balonech nebo týmové chůzi na lyžích či na nejrychlejšího „Čerta s Káčou“. Snaha všech tanečníků a soutěžících byla oceněna sladkou odměnou a medailí. Velké poděkování patří místním podnikatelům a sponzorům, kteří věnovali dětem krásné ceny do tomboly a cukrovinky k soutěžím.

Těšíme se na shledanou při příštích akcích pro děti a zveme Vás na zájezd do divadla Radost v Brně na pohádku O Honzovi a zakleté princezně, jedeme v neděli 11. 4. 2010, přihlášky nejpozději do 6.4.2010 na tel. čísle 544 221 708, 515 534 938, nebo 515 534 939. Kontakt pro Vaše náměty a nápady: e-mail ddmslavkov@tiscali.cz O dalších akcích DDM blíže na www.ddmslavkov.cz.

io

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé komedie s... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.