Dnes je pátek 28.2.2020, svátek má Lumír

Guláš Open 2008

Dne 15. 11. 2008 proběhl I. ročník v ochutnávce hovězích gulášů od různých kulinářských mistrů (I. Durek ml.,V. Lysák, P. Zvonek, P. Stávek, M. Nováková, p. Odehnal, J. Dvořáček, M. Šimoník, P. Žižlavský, J. Závodný, P. Cigánek, V. Bajer). Degustace probíhala hospůdce U dvou kapříků na fotbalovém stadione pod dohledem zkušených porotců z řad profi kuchařů.

Porota po velkém ochutnávkovém boji určila toto pořadí.: ,,zlatou vařečku“ 1. místo I. Durek ml, 2. V. Lysák, 3. P. Cigánek, 4. J. Závodný, 5. P. Zvonek, 6. J. Dvořáček, 7. V. Bajer, 8. M. Nováková, 9. M. Šimoník, 10. P. Žižlavský, 11. P. Stávek, 12. p. Odehnal. Myslíme, že se akce povedla, a že II. ročník bude probíhat v jiném časovém termínu a v jiném stylu, ale to uvidíme až za rok. Zvláštní poděkováni je pro ISŠ Slavkov za zapůjčení ohřívacích ražónu.

Za kapříky L. Michálek

Komentářů (5)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • kapr  - Circus

  Byl dobrej,ale FAKT

 • Alias porotas Petˇas  - Kapříci

  Fakt dobrá ekšn,díky za vše!

 • Jáá  - Re: guláš OPEN

  Příští rok zase!! Dobrý..

 • Petr Marek  - Porota

  Alias DVOJČATA,SUPEEEEER, díky všem za účast!

 • Porota  - guláš OPEN

  Supeeeer AKCEEE!!!

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé komedie s... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.