Dnes je pátek 28.2.2020, svátek má Lumír

Lampionový průvod ve Slavkově

Několika fotkami se vracíme k lampionovému průvodu, který uspořádali kluci z občanského sdružení v pátek 14. listopadu 2008.

Letošní průvod předčil mnohá očekávání, jak obrovským počtem dětí s lampiony, tak i pěkným zakončením s opékáním špekáčků na večerním náměstí. Celková návštěvnost se odhaduje na 700 účastníků. Pěkné chvíle mezi kamarády s mnoha originálními lampiony a rozzářené tváře dětí jsou pro organizátory tou nejhezčí odměnou. Je určitě zavazující, tuto staronovou tradici udržovat i pro příští roky.

Boris Vlach

Komentářů (2)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • Matthew  - Re: byl tam nekdo?

  Stálo to za to! Parádní atmosféra. Příští rok si taky koupím lampion.

 • Jay  - byl tam nekdo?

  ja bohuzel nemohl, stalo to za to?

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé komedie s... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.