Dnes je pátek 28.2.2020, svátek má Lumír

Ve Slavkově bude zahájen prodej čerstvého mléka

Společnost Agros Vyškov-Dědice, a.s., požádala město Slavkov u Brna o pronájem plochy pro umístění prodejního automatu na mléko. Společně byla vytipována plocha u budovy polikliniky ze strany ulice Tyršova při vchodu na dětské oddělení. Nájemní smlouva je nyní podepsána a po zajištění územního souhlasu a vybudování zpevněné plochy dojde k zahájení provozu. Předpoklad je v měsíci březnu.

Dle informací předsedy představenstva Ing. Cyrila Sigmunda bude automat zajišťovat prodej jak mléka, tak i prázdných lahví. Bude se jednat o čerstvé kravské mléko, které bude podchlazené a každodenně vyměňované. Cena za jeden litr bude 15 Kč.

MÚ Slavkov u Brna

Komentářů (13)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • Iva  - Re: automat

  Řekla bych,že tvoje dcera už na základku nechodí. Jo, a s tím pitím máš pravdu.

 • Dr.  - Re: automat

  Automat není u polikliniky umístěn kvůli ruchu,ale když to budou děti pít nepřevařený,tak aby to neměli daleko pro pomoc.

 •  - Re: automat

  Tak vidíte. Já osobně si myslím, že to umístění je naopak dobře vymyšleno. Maminky nemocných dětí nebudou muset nikde pobíhat a koupí mléko rovnou po návštěve doktora. A kdo je zdraý, ten si tam mlže zajít. Kdyby to bylo kdekoliv jinde, zase budou nadávat jiní lidé. :-)

 • SS  - Re: automat

  JAKO MĚ OSOBNĚ BY TO MOHLO BÝT JEDNO,NEJSEM ZE SLAVKOVA A AUTEM SI TAM DOJEDU

 •  - Re: automat

  No, jestli budou pít mléko jako moje dcera (naposledy to byl Sunar a to už je pěkných pár let), tak bych z toho obavy neměl. :-)

 •  - Re: automat

  Jaký ruch máte na mysli? Myslíte, že tam budou stát padesátihlavé fronty na mléko? To snad ne? :-) Nebude problém spíš v tom, že to nemáte někde pěkně po ruce, aby to bylo každý den kousek pro čerstvé mléko? ... Osobně je mi jedno, kde ten mlékomat bude a myslím, že kdo o to bude mít zájem, ten si tam zajde.

 • JN  - Re: automat

  Doporučuji si zopakovat jak pravopis, tak význam slova "pochlebovat"...

 • SP  - Re: automat

  snad ho donesou domů a převaří...

 • Iva  - Re: automat

  No, to nevím, školáci, mléko se má pít až po převaření. Tak školáci ho asi pít nebudou, leda,že by jim škola povolila ponorný vařiče.

 • knzs  - mliko

  takže i poliklinika je na nespravně umístěna,to jsem si dosud nemyslel,a školaci ti na mléko moc nebudou

 • kov  - Re: automat

  Svatá pravda!

 • hm  - Re: automat

  zato školáci jsi pochlebují, že to bude blízko...

 • ss  - automat

  nechápu,jak může být automat umístěný na místě u polikliniky a školy,na přechodu kvůli děckám stávají policisti a místo toho,aby se tam ruch zklidňoval,tak bude ještě větší.Vím,že s tím nic neudělám,ale mělo to být spíš někde vprostřed Slavkova a ne na jednom konci.

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé komedie s... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.